IMG E3046

Trabzon Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08

Trabzon Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08

Trabzon Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08

Kaynak Saç ile Çıt Çıt Saç Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kaynak saçlar, son yıllarda pek çok kişinin denediği saç uzatma yöntemlerindendir. Birbirinden farklı teknikler kullanılarak kişilerin saçlarına eklenen bu saçların pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında; mikro saç kaynaklar, keratin saç kaynaklar, halka saç kaynaklar ve çıt çıt saç modelleri sayılabilir. Bahsedilen bu saçların uygulaması ve kullanımı açısından birbirlerine üstün oldukları yönler bulunmaktadır.

Saçlara yapıştırılarak ya da sıkıştırılarak uygulanan saçlar, işinde profesyonel kişiler tarafından gerçek saçlara eklendiğinde oldukça gerçekçi durmaktadır. Ancak eklenen saçların her zaman sabit olarak kalması istenen bir durum değildir. Bu durumda ise çıt çıt saç modelleri devreye girmektedir. Peki, kaynak saçlar ile çıt çıt saçlar arasında kullanım ve uygulama açısından ne gibi avantajlar bulunmaktadır.

Çıt Çıt Saç ve Kaynak Saçlar Arasındaki Farklar

Saç kaynak uygulaması ve çıt çıt saçların farklı kullanım avantajları bulunmaktadır. Bu iki yöntem arasında seçim yaparken günlük hayattaki kullanım göz önünde bulundurulmalıdır. Saçlarınızı uzatmak ve daha gür göstermek her iki yöntemde de mümkündür. Ancak hemen her zaman bir kuaföre gitme imkânınız yoksa bu durumda kaynak saç yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü çıt çıt saçlar her ne kadar kolay takılıp çıkarılsalar da yanlış takma ihtimaliniz bulunuyor. Bu saçları başınıza dengesiz bir şekilde dağıtırsanız kötü bir görünüme neden olabilirsiniz.

Bunun yanında sık sık kuaföre gitme imkânınız varsa, çıt çıt saç modellerini tercih edebilirsiniz. Çünkü özellikle boncuk saç kaynak, saçlarınızı yıkarken, kuruturken, tararken ve uyku esnasında rahatsız edebilir. Oysa çıt çıt saçlarınızı uyku öncesi çıkarabilir ve rahat bir şekilde yatabilirsiniz.

Çıt çıt saçlara maşa yaptıktan sonra yatmadan önce çıkaracağınız için dalgalar bozulmayacaktır. Böylece bir sonraki kullanımlarınızda yeniden maşa yapmak zorunda kalmazsınız. Ancak kaynak saçlarda eklenen saçları çıkarıp takamadığınız için saçlar bozulabilir ya da bozulmasalar bile yıkamak zorunda kalabilirsiniz. Bu bahsedilen durumlar boya işlemi için de geçerlidir. Çıt çıt saçları sürekli yıkamanız gerekmediği için boyası akmaz. Hem kaynak saçlar hem de çıt çıt saçlar profesyonel kişiler tarafından yapıldıkları sürece oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Bu saçlar ile ilgili daha fazla bilgi almak için saç kaynak merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Trabzon Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

Trabzon Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08 , çıt çıt fiyatları

Trabzon Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08 , mikro kaynak merkezi

Trabzon  Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08 , toptan saç satın al

Leave a Comment