PVTX3239
İndirim!

100 Adet Ombreli Boncuk Kaynak

 1.200,00  900,00

Boncuk Kaynak

100 tanesinin toplam gramı 60 4gramdır.

Orjinal gerçek saç, karışma ve dolaşma yapmaz.

70 cm uzunluğundadır.

Boya maşa fön yapabilirsiniz.

Boncuk Kaynak ve Mikro Kaynak Fiyatları ayndır.

En az 100 adet satın alabilirsiniz.

Açıklama

Boncuk Kaynak ve Kullanımı

Günümüzde saç uzatma ve gürleştirme için pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında doğal olanları bulunmaktadır. Ancak doğal yöntemler sonucunda saçların gürleşmesi ve uzaması uzun bir süreçtir. Doğal yöntemlerin uygulanması sırasında daha hızlı sonuç almak için boncuk kaynak uygulaması yapılabilir. Ancak burada önemli olan nokta doğru saç kaynak merkezini tercih etmektedir. Aksi takdirde istediğiniz sonucu alamaz ve doğal bir görünüm elde edemezsiniz.

Boncuk kaynak uygulaması oldukça çabuk uygulanan bir yöntemdir. Yine bunun yanında oldukça kolay bir şekilde saçlardan çıkarılabilirler. Bu nedenle oldukça rağbet gören bir uygulamadır.

Boncuk Kaynak Nasıl Uygulanır?

Boncuk kaynak uygulaması, belli kriterler göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir. Bu kriterlerden ilki saçın gürlüğüdür. Eğer saçlar normal gürlükte ise 150 adet yeterli gelmektedir. Ancak daha gür saçlara 200 ve daha fazla sayıda takılabilmektedir. Tabi, takılacak boncuk kaynak saçın her birinin gramajı ve dolgunluğu da önemlidir.

En ideal boncuk kaynak 60-65 cm uzunluğundadır. Ayrıca bu uzunluk için 0,70 gram olması da ayrıca önemlidir. Ancak daha uzun kaynak saçlarda 1 gram da olabilmektedir. Bunun yanında 150 adet boncuk kaynak uygulaması yaklaşık olarak 1-1,5 saat sürmektedir.

Tüm bunların yanında boncuk kaynak saç miktarı ne olursa olsun, öncelikle saç dokusu göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun için saçlarınız ile aynı dokudaki saçların takılması gerekmektedir. Yine kullanılan saçların doğal insan saçı olması, uygulanan saç boyası ve fönün daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.

Boncuk Kaynak Saç Nasıl Kullanılmalı?

Boncuk kaynak, kısa ve ince telli saçlar için oldukça ideal bir yöntemdir. Ancak bu uygulamanın ardından kullanımları sırasında dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunmaktadır. Bunların en başında, saçınızı yıkarken ve kuruturken karıştırmamanız gelmektedir. Bu nedenle nazik bir şekilde yıkamalısınız. Ayrıca başınızı öne doğru eğmemelisiniz. Başınızı dik tutmalı ve saçlarınızı çitilemeden, yumuşak bir şampuan kullanarak yıkamalısınız.

Boncuk Kaynak Fiyatları

Boncuk kaynak fiyatları, saçlarınızın gürlüğüne ve takılacak saçın adedine göre değişmektedir. Siz de saçlarınıza boncuk kaynak uygulaması yaptırmak için uzman bir saç kaynak merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“100 Adet Ombreli Boncuk Kaynak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir