Mikro Bant Kaynak 10 fb2d

Muş Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08

Muş  Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08

Muş  saç kaynak peruk 0539 963 07 08

Kaynak Saç Eklentilerinde Gramaj Nasıl Olmalı?

Günümüzde saçların pratik şekilde uzun bir görünüm alması için uygulanabilecek pek çok saç kaynak çeşidi bulunmaktadır. Bu saçların profesyonel kişilerce uygulanması, saçların uzun süre kullanılabilmesi ve beklenen sonucun elde edilebilmesi için oldukça önemlidir. Saçlara farklı yöntemler eklenen kaynak saçlar, sentetik ya da gerçek saçlardan yapılabiliyor. Bu durum, saç kaynak fiyatlarını etkileyen bir durumdur.

Saç kaynak kullanılan saçlar ve uygulama aşaması ne kadar önemliyse, saç kaynak eklentileri için hangi gramajın kullanılacağının belirlenmesi de o kadar önemlidir. Çünkü bu saçların gramajı arttıkça saç kaynak fiyatları da artmaktadır. Peki, saç kaynak eklentilerinin miktarı nasıl belirleniyor?

Saç kaynağı için kullanılan saç eklentileri, minik tutamlar halindedir ve hem uzunluk hem de ağırlık ile derecelendirilirler. Ortalama olarak saçın gürlük derecesine göre 100 ile 300 adet arasında saç takılabilir. Ancak saç âdetin artması demek, maliyetin de artması anlamına gelmektedir.

Saç Kaynak Çeşitlerinde Gramaj

Saç kaynak sırasında kullanılan saçların gramajı genellikle uygulama yapılacak saçın uzunluğuna ve gürlüğüne bağlıdır. Kalın telli saçlar, saç kaynak uygulamaları açısından daha avantajlıdır. Çünkü 30 ile 70 gram arasında saç eklemek genellikle yeterli olacaktır. Bunun yanında hacim gereken saçlarda 50-100 gram arasında saç eklentileri kullanılmaktadır. Ancak çıt çıt saçlar gibi istediğiniz zaman bir araya getirilebilen saçlar kullandığınızda ağırlık çok da önemli değildir.

Saçlarınız ince telli ise 80 gram civarında saç eklentileri uygun bir seçim olacaktır. Özellikle hacim ve daha fazla uzunluk istendiği durumlarda bu gramaj gayet uygundur. Yine ortalama kalınlıkta ya da ince telli saçlara sahipseniz bu durumda 90-120 gram arasındaki eklentileri de tercih edebilirsiniz. Bu saç eklentileri; saçınızı sadece uzatmakla kalmaz, aynı zamanda saçlarınızın çok daha hacimli görünmesini sağlarlar.

Tüm bunların yanında saçınıza önemli miktarda hacim kazandırmak istiyorsanız bu durumda 130-190 gram arasında saç kaynak eklentileri kullanılabilir. Ancak 200 gram ve üzeri saç eklentileri çok ağır olacağından tavsiye edilmez. Saç kaynak fiyatları ve daha fazlası ile ilgili uzman kişilerden bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Muş  Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

Muş  Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08 , mikro kaynak merkezi

Muş  Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08 , toptan saç fiyatları

Muş   Saç Kaynak Peruk 0539 963 07 08 , çıt çıt saçlar

Leave a Comment