Mikro Kaynak Saç Zararları Var Mı?

Mikro kaynak saç zararları, işlemin özünde yer almayıp, işlemi yapanlar tarafından gerçekleşecek konular arasında yer almaktadır. İşinin ehli olan uzmanlar tarafından hayata geçirilmekte olan mikro kaynak işlemlerinde hiçbir zarar söz konusu değildir. Bayanlar, özellikle de saçlarının uzamama ihtimallerinden endişe ediyorlar. Mikro kaynak İstanbul ofisimizden talep etmiş olduğunuz hizmetlerimizde bunların hiçbirisi endişe edilecek şeyler değildir.

Mikro saç kaynak ürünlerimizi özenle seçiyoruz. Uzmanlarımızla belirlemiş olduğumuz ürünlerimizi, en başta, kaliteli olması karşılığında ülkemize getiriyoruz. Müşterilerimiz bizlerden mikro kaynak saç ürünlerimizi talep etmiş olduklarında, belirli bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin müşterimizin saç tipiyle uyumlu olmasına bakıyoruz. Mutlaka uzman görüşleri bu aşamada dinlenir ve hayata geçirilir.

Uzmanlarımızın görüşlerinin ardından, saç tipinize uygun, saç derinize hiçbir şekilde zarar vermeyecek olan mikro keratin kaynak saç ürünlerimizi sizlere sunarız. İşlemler sırasında da yine işinin ehli olan ekip arkadaşlarımız görev almaktadırlar. Sorunsuz bir biçimde saçlarınızın gösterişli uzunluğa kavuşabilmesi için, kaliteli ürünlerimizi, mikro kaynak teknolojisi ile saçlarınıza bağlarız.

Mikro Kaynak Saç Zararları Nelerdir?

Eğer ürünler kalitesiz, işlem sırasında yer alacak olan kişiler de deneyimsizse, o halde mikro kaynak saç zararları kendisini gösterebilir. Bu zararları sıralamak istersek şu şekilde kabaca bir listeleme yapabiliyoruz:

  • Saçların uzamasında yavaşlama ve saçlarda yıpranma
  • Saç derisindeki ağırlık sebebiyle dökülmenin hızlanması
  • Dışarıdan doğal bir görüntünün olmayışı sebebiyle estetik birtakım zararlar
  • Saçlarınızın birbirlerine dolanması ve ne yazık ki bazı durumlarda zorunlu saç kesimi

Sayabildiğimiz mikro kaynak saç zararları bu liste içerisinde yer alanlar olabiliyor. Ancak tabii ki kullanılan keratin özünün kalitesiz olması, boncuk kaynak işlemi sırasındaki silikon malzemesinin ucuz ve kalitesiz olması, daha büyük zararları ortaya çıkarabiliyor. Önemli olan, kaliteli ürünleri sipariş etmek ve uzmanlarla birlikte çalışmak.

Gerekli kaliteyi, doğallığı ve güzelliği ofisimizde bulacaksınız. İnternet sitemizde, ürünlerimizi görüntüleyebiliyorsunuz. Dilerseniz iletişim adreslerinden hızlı bir şekilde bizlere erişim sağlarsınız. YouTube kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Burada, sizler için özenle çekimlerini yaptığımız birtakım konularımız bulunuyor olacaktır.

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment