mikro bant kaynaklar
İndirim!

Mikro Bant Kaynak 65 cm

 17,50  15,00

Mikro Bant Kaynak ;

  • 1 tanesi 2.5 gram ağırlığındadır
  • Her birinin genişlik bantı 6 cm dir,  uzunlugu 65 cm dir
  • Yapıştırması oldukça sağlamdır
  • Toplam 5 farklı renk mevcuttur , hepsinin fiyatları aynıdır
  • Detaylı bilgi için lütfen 0530 273 03 17 numaradan ulaşabilirsiniz.

Stokta yok

Açıklama

Peruk nedir ve Nasıl kullanılır?

Saç kayıpları gibi istenmeyen olumsuzlukların yanı sıra zaman zaman ani değişiklik gereksinimlerinde imdadımıza yetişen mükemmel çözümler olan peruklar hakkında ne biliyorsunuz? Örneğin, bu uygulamaların artık birçoğunun gerçek saçlardan yapıldığını biliyor musunuz? Ayrıca sentetik uygulamaların da en az gerçek saçlar kadar efektif olduğunu belirtmekte fayda vardır. Yani, esasında peruk kullanmak, kaynak yaptırmak kadar etkili olmasının yanı sıra kaynak modelleri ile elde edemeyeceğiniz ani sonuçlara ulaşabilmeniz için de oldukça etkili bir yöntemdir. Zira boncuk kaynak yaptırdığınızda saç tipinizi bütünüyle değiştiremezsiniz. Örneğin düz saçlıysanız birkaç dakika içerisinde bambaşka renge sahip kıvırcık bir saça sahip olmak mümkün değildir. Elbette mikro kaynak ile mükemmel bir sonuç elde edebilmek mümkündür lakin, dilediğiniz zaman değiştirebilmek zahmetli ve kimi uygulamalarda imkansızdır. O halde, keratin kaynak, tres kaynak ve  çıtçıt saç uygulamalarında elde edemediğimiz sonuçları neden peruk ile elde etmeyelim?

Bu noktada beylerin ve hanımların ortak endişesi, peruk saçın fark edilip edilmeyeceğidir. Açıkça ifade edilmesi gerekir ki, modern teknoloji ile üretilen perukların fark edilebilmeleri oldukça güçtür. Hele ki, gerçek saçlarla üretilen tüllü peruk modellerinin orijinal saçtan neredeyse hiçbir farkı yoktur ve mükemmel bir görsel bu şekilde elde edilebilmektedir.

Peruk konusunda önyargısı olanların genellikle gözünün önüne gelen uygulamalar, niteliksiz eski teknolojili peruklardır. Adeta boya fırçası telinden üretilmiş eski model peruklarla elbette günümüz uygulamalarının kıyaslanabilmesi mümkün değildir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mikro Bant Kaynak 65 cm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir