13734605 1375121742550030 880851473 n

Menemen Saç Kaynak Merkezi 0530 273 03 17

Menemen Saç Kaynak Merkezi 0530 273 03 17

Menemen saç kaynak merkezi 0530 273 03 17 

Tress Kaynak Saçlar ve Özellikleri

Tress saçlar, saç kaynak çeşitleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen saç eklentileridir. Mikro kaynak saçlar, keratin saçlar ve boncuk saçlar gibi kendine özgü tekniği ile saçlara ilave edilen tress saçlar, kısa sürede uygulanarak kişilerin hayallerindeki saçlara ulaşmalarını sağlamaktadır. Siz de tress kaynak uygulaması yaptırmak için saç kaynak merkezimizi tercih edebilir, profesyonel kişilerden kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Tress Kaynaklar Saçlara Nasıl Uygulanır?

Tress saçlar ya da tress kaynaklar ham saç bağlarının firesinin alınıp özel makinelerde çok ince ve dikkatli şekilde dikilmesi ile imal edilirler. Ancak tek tip bir tress kaynaktan bahsedemeyiz. Çünkü iki çeşit tress kaynak uygulaması söz konusudur. Bunlardan ilkinde tress saçlar el ile yapılır. Diğerinde ise özel olarak geliştirilen dikiş makinelerinde imal edilirler.

Tress kaynak uygulaması, kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilen bir saç kaynak çeşididir. Ancak kısa süre içerisinde yapılabilmesine rağmen profesyonel kişiler tarafından uygulanması oldukça önemlidir. Aksi takdirde saçlarınız zarar görebilir, ödediğiniz ücret de boşa gidebilir. Profesyonel kişilerden tress kaynak uygulaması hizmeti almak için saç kaynak merkezimizi tercih edebilir, hayalinizdeki uzun ve bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz.

Tress Kaynak Bakımı Nasıl Yapılır?

Tress saç kaynak uygulamasının ardından ilk birkaç gün saç diplerinizi yadırgayabilirsiniz. Özellikle daha önce kaynak saç yaptırmadıysanız bu süreç sizin için daha sıkıntılı olabilir. Ancak kısa süre sonra saçlarınızın ek yerleri eskisi kadar rahatsızlık vermez ve alışırsınız. Bu nedenle panik yapmanıza gerek yoktur.

Saç kaynaklar en az gerçek saçlar kadar bakım isteyen saçlardır. Çünkü gerçek saçlar gibi saç diplerinden beslenmezler. Bu nedenle de düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Yine saçlarınızı yıkadıktan hemen sonra yatağa girmeyiniz. Aksi takdirde ıslak olan saçlar birbirine dolanabilir. Bu da saçlarınızı açmaya çalışırken kopmaları beraberinde getirebilir. Eğer tress kaynak saçlarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız, bu noktalara dikkat etmelisiniz.

Tüm bunların yanında tress saçlarınız sentetik ise kesinlikle fön, maşa ve boya uygulamalarından kaçınmalısınız. Bu saçlar ile ilgili daha fazla bilgi almak için saç kaynak merkezimizi ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Menemen Saç Kaynak Merkezi 0530 273 03 17 , mikrobant kaynak

Menemen Saç Kaynak Merkezi 0530 273 03 17 , toptan saç satışı,

Menemen Saç Kaynak Merkezi 0530 273 03 17 , boncuk kaynak fiyatları,

Menemen Saç Kaynak Merkezi 0530 273 03 17 , mikro kaynak yapan yerler

Leave a Comment