Mikro Bant Kaynak 6 2631

Manisa Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Manisa Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 

Peruk Çeşitleri Nelerdir?

Eskilerin “Peruka” olarak adlandırdığı peruk, kuaförlüğün vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Bunun yanında kadınların güzelliklerini desteklemek için kullandıkları bu ürünler son yıllarda çok daha fazla rağbet görmektedir. Özellikle saçları dökülen ve saç rengini ya da şeklini değiştirmek isteyenlerin tercih ettiği peruk modellerini satın almak için ucuz peruk fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Peruk, saça direkt olarak takılan ya da saç ek olarak takılan, kişinin görünüşünü değiştiren ve daha genç gösteren güzellik ürünüdür. Bunun yanında tiyatro ve sinema gibi güzel sanatlarda da kullanılan perukların bu alandaki kullanım amacı genellikle karşıdakini yanıltmak yani kılık değiştirmektir.

Peruk Modelleri

Peruk, başın tamamını kaplayan ve gerçek saç ya da sentetik malzemeden imal edilen takma saçlardır. Bu güzellik ürünlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Başlıca peruk modelleri şöyle sıralanabilir; el yapımı peruklar, makine işi peruklar ve medikal perukalar. Siz de ten renginize ve yüz şeklinize uygun bir peruk satın almak için bizimle iletişime geçerek ucuz peruk fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

El Yapımı Peruklar

Peruk modelleri arasında yer alan el yapımı perukların iç şablonu tamamıyla elastikidir. Bu sayede kafaya göre sıkılaştırılabilirler ve yine bollaştırabilirler. Yani başın büyüklüğüne göre ayar yapılabilir. Bu perukların tepe kısmı tamamen el ile yapılmıştır. Peruğu kullanan kişi saçını dilediği yöne doğru tarayabilir. Yine denize ve havuza giren kişiler için yapıştırma alanı da mevcuttur. Bu peruklar yapıştırıldıkları takdirde 1-20 gün arasında yapışık kalabilirler.

Makine İşi Peruk

Bu peruk modelinin de iç yapısı elastikidir. Ancak el yapımı peruklar kadar yumuşak değildirler. Yine daha yoğun saçlar istiyorsanız makine işi peruk modellerini tercih edebilirsiniz. Çünkü bu peruklarda saç oranı çok daha fazladır. Bunun yanında makine işi perukların ense kısmında ayar yerleri bulunmaktadır.

Medikal Peruk

Kullanımı sırasında en az terleten peruk çeşidi olan medikal perukların iç yapısı tamamen pamuklu malzemeden oluşturulur. Yine makine işi peruklarda da olduğu gibi ense kısmında ayar kısmı bulunmaktadır. Eğer bu peruk çeşitlerinden birini kullanmak isterseniz bizi arayarak ucuz peruk fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Manisa Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro bant kaynak

Manisa Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

Manisa Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Manisa Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak

 

 

Leave a Comment