f107 40
İndirim!

Kanekolon Sentetik Peruk (F107-24B)

 349,00  249,00

Kanekolon Sentetik Peruklarımız ;

  • Tamamen dogal görünümlü
  • Fön maşa yıkama yapılır
  • %100 kanekolon saç
  • Parlama yapmaz
  • Kolay taranabilir

Açıklama

Kanekolon Sentetik Peruklar

Peruk kimilerimiz için bir zorunluluk iken, pek çoğumuz için gündelik bir kıyafet gibi değiştirerek kullandığımız bir aksesuardır. Tabii gerçek saçtan üretilen perukları birer giysi gibi kullanmak oldukça yüksek bir maliyete yol açabileceğinden, özellikle hanımların aksesuar olarak kullandıkları peruklarda sentetik ürünleri tercih etmeleri, yoğun biçimde gözlemlenen bir durumdur. Sentetik peruk, günümüzde ileri teknoloji ile üretilen ürünler olduğundan, eskiye nazaran çok daha farklı bir görsele sahiptir. Kimi sentetik peruk modellerinin boyanabilme özelliği dahi mevcuttur ki, geçmişteki perukların alelade plastiklerden üretiliyor olmasından ötürü çok az bir kısmının bu özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Saçlarınızda köklü değişiklikler yapmak, oldukça sıkıntılı süreçleri kapsar. Saçlarınızın daha uzun görünmesi için boncuk kaynak uygulaması yaptırır. Daha natürel bir görünüm elde etmek için, mikro kaynak ve keratin kaynak gibi yöntemlere başvurabilir veya tres kaynak ve çıtçıt saç tercih edebilirsiniz. Tabii saçınızı uzun bir görsele kavuşturmak için kullanacağınız yarım ay biçimindeki postiş saç uygulamalarını yapabilmeniz için öncelikle bu nitelikte saçlarınız olması gerekir ki saç kaynağında köklü değişikliklerden çok, uzatma gibi seçenekler söz konusudur. Oysa düze ve siyah saçlı bir hanımın, bugün sokağa sarışın ve kıvırcık saçlı olarak çıkmasını sağlayabilecek tek unsur peruk olacaktır.

Ancak, elbette perukların niteliklerine ve niceliklerine göre farklı maliyetleri söz konusudur. Gerçek saçtan üretilen peruklar, oldukça yüksek maliyetlere sahiptir ki, saçın niteliği dikkate alındığında marjinal artışlar söz konusu olabilmektedir. Ayrıca gerçek saç perukların kullanım süresi de kısıtlı olabilmektedir. Bu nedenle, kaliteli materyalden üretilen sentetik peruklar, günümüzde yoğun biçimde kullanılmakta ve gerçek saçı aratmayan görsellerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Saç tipi ve kalınlığı değişik özelliklere sahip olabilen sentetik peruklar elbette pek çok renk seçeneğine de sahiptir ki, zaten bir kısım peruk boyanabilen niteliklere sahiptir.

Sentetik Peruk Sağlıklı mıdır?

Peruk, bir transplantasyon işlemi değildir. Vücuda herhangi bir madde ile bağlanmaz. Her ne kadar bazı perukların yapıştırılması söz konusu ise de, vücuda temas etmeyen uygulamalar herhangi bir  risk de ihtiva etmez. Gündelik kullanılan perukların, üretildikleri materyalin de herhangi bir zararından söz edilemez zira, kullanılan malzeme gündelik hayatımızda her an kullandığımız ürünlerdir.

Kimler Sentetik Peruk Kullanabilir?

Sentetik peruk kullanmak için herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. İster keyfi biçimde aksesuar olarak peruk takabilir veya saç kayıpları durumunda kullanabilirsiniz. Erkek ve kadınlar için hazırlanmış özel peruklar vardır ki, ayarlanabilir özellikleri sayesinde peruklar herkes için uyumludur.

Peruk Ne Kadar Süre Kullanılabillir?

Sentetik, doğada yüzlerce yıl yaşayabilen bir materyaldir. Doğru koşullarda saklanması ve harici etkenlerden korunması durumunda bir sentetik peruğu ömrünüz boyunca kullanabilirsiniz. Kolay yıkanan ürünler olmaları sebebi ile bakımını da kolayca yapabileceğiniz ürünlerin, bakteriyel risk ihtiva etmesi de söz konusu değildir. Güvenle yıllarca kullanılabilmeleri söz konusu olmaktadır.

Sonuç olarak, sentetik peruklar; gündelik ihtiyaçlara mükemmel biçimde cevap veren ekonomik ürünlerdir. Kadın erkek fark etmeksizin, kaliteli ürünleri kullanarak, farklı bir görünüme saniyeler içerisinde kavuşabilir, dilerseniz bu değişimi her gün farklı bir peruk kullanarak sürdürebilirsiniz. Kaliteli perukların gerçek saçtan ayırt edilebilmesi oldukça güçtür. Bu sebeple takacağınız peruğun dışarıdan fark edilme olasılığı da düşük olacak, vücudunuzun bir parçasıymış gibi kullanabileceksiniz. Farklı renk, boyut, hacim ve saç tiplerinde üretilen modeller içerisinden dilediğiniz peruğu satın alabilir ve güvenle yıllarca kullanabilirsiniz. Tabii dilerseniz hangi peruğu tercih edeceğiniz konusunda öncelikle kuaförünüzden bilgi alabilir ve hata riskini azaltabilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kanekolon Sentetik Peruk (F107-24B)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir