13734605 1375121742550030 880851473 n

Kağıthane Mikro Kaynak Merkezi 0530 273 03 17

Kağıthane Mikro Kaynak Merkezi 0530 273 03 17

Tavsiye Edeceğimiz Kaynak eşitleri

Saç kaynağı, modern zamanlarda hanımların saçları ile ilgili olarak boyadan sonra en çok başvurduğu kuaför uygulamasıdır ki, bambaşka bir görünüm elde etmek için başvurulabilecek en etkili yöntem olduğu da kabul edilmelidir. Kaynak uygulamalarında, mevcut saçlara dışarıdan belli olmayacak biçimde yeni saçlar eklenir ve saçın uzatılması sağlanır. Bu esnada sentetik saç veya gerçek saç kullanılabilir.

Hangi Saç Türü Tercih Edilmelidir?

Uygulamada, sentetik veya gerçek saç kullanmanın birkaç bakımdan etkisi söz konusudur. Öncelikle elbette sentetik saç sonsuz süre ile kullanılabilmesi ile öne çıkıyor gibi görünse de, saç kaynağının sonsuz süre ile kullanılma gibi durumu söz konusu olmadığından bu özelliğinin ciddi bir kıymeti olduğundan bahsedilemez. Sentetikler, doğada kolayca çözünmediklerinden ilk günkü formlarını koruyabilirler ancak, sıhhi bakımdan gerçek saç kadar efektif oldukları da söylenemez. Daha hızlı bakteri toplayan sentetikler ayrıca hava almadıklarından ciddi biçimde terletirler. Bu nedenle kaynak yaptıracağınızda gerçek insan saçı tercih etmeniz en doğru yöntemdir.

Gerçek insan saçları donörlerden alınan saçların, uygun biçimde dezenfekte edilip, gruplandırılmasından sonra satışa sunulur. Çeşitli renk ve kalınlıklarda olabilen saçların tür ve kalınlıklarını kendinize uygun biçimde tercih etmenizde fayda vardır. Zira, kendi saçınıza uygun olmayan saç tipini veya kalınlığını tercih etmeniz durumunda daha çok veya az kullanım durumları ortaya çıkabileceğinden gereksiz masraf söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle hangi saç yoğunluğunu tercih edeceğiniz konusunda en azından ilk seferinde kuaförünüze danışabilirsiniz.

Hangi kaynak Türü Kullanılmalıdır?

Öncellikle, kaynak yapabilmek için saç kökünün yeterli uzunlukta olması gerekir. Eğer çok kısa saçlarınız varsa, mikro kaynak dışında bir yöntem kullanmanız çok güçtür. Zira, tres ve boncuk kaynak uygulamalarında bağlantı elemanları mevcut saçların altına gizleneceğinden, bu yöntemlerin çok kısa saçlarda verimli sonuçlar ortaya koyması mümkün olmayabilir. Oysa, mikro kaynak uygulamalarında ense köklerine ve tek tele kadar dahi uygulama yapılabildiğinden, çok kısa saçlarda dahi etkili sonuç alınabilmektedir. Lakin buradaki çok kısa kavramı herkes için farklı bir anlam ifade edeceğinden, saçınıza herhangi bir yöntemle kaynak yapılıp, yapılamayacağı konusunda kuaför onayı almanız gerektiğini unutmayınız.

Tabii her kaynak yönteminin ayrı bir maliyeti vardır. Mikro kaynak, bakıldığında en iyi kaynak yöntemi gibi görünüyor olsa da, kullanım süresi ve maliyetleri bakımından farkları söz konusudur. Bu nedenle çok gerekli olmayan durumlarda mikro kaynak yerine, diğer yöntemler kullanılıp, maliyet avantajı elde edilebilir. Yani tavsiye edeceğimiz kaynak çeşitleri, şartlara göre değişiklik arz etmektedir. Elbette en gelişmiş kaynak yöntemi mikro kaynaktır. Ancak, örneğin günlük bir ihtiyaç söz konusu ise bu maliyete ve zahmete girmek yerine çıt çıt saç kullanılabilir veya en azından tres kaynak yöntemi kullanılabilir. Bu şartlarda boncuk kaynak da kertin kaynak ve mikro kaynağa göre daha ekonomik seçenekler olacaktır. Kaldı ki, gündelik çözümler olarak peruk da oldukça kullanışlı bir seçenek olabilir.

Mevcut şartlarda en gelişmiş kaynak yöntemi, mikro kaynak yöntemi olarak kabul edilir. Ve fakat, bu yöntem her zaman gerekli olmadığı gibi kimi durumlarda hatalı seçim olabilir. Bahsettiğimiz gibi ihtiyacınız doğru biçimde tespit edildiğinde, farklı alternatifler söz konusu olabilmektedir ki, peruk dahi seçenekler arasında yer aldığından, ne yapacağınıza karar vermeden önce kuaförünüzle istişarede bulunmanız doğru olacaktır. Elbette dilediğiniz kaynağı kullanabilirsiniz, ancak birkaç gün sonra ihtiyacınız kalmayacaksa, mikro jel kaynak gibi bir yönteme de ihtiyacınız olmayacağından, alternatif seçiminde dikkatli olmanız zaruret arz etmektedir.

Kağıthane Mikro Kaynak Merkezi 0530 273 03 17 ,  Postiş Fiyatları Boncuk Kaynak modelleri

Kağıthane Mikro Kaynak Merkezi 0539 273 03 17 , Saç Kaynak Merkezi Postiş Fiyatları Boncuk Kaynak satın al,

Kağıthane Mikro  Kaynak Merkezi 0530 273 03 17 , Postiş Fiyatları Boncuk Kaynak satan yerler,

Kağıthane Mikro Kaynak Merkezi 0530 273 03 17 , Postiş Fiyatları Boncuk Kaynak 0539 963 07 08

Leave a Comment