IMG E3046

İstanbul Mikro Kaynak Peruk Postiş Çıtçıt

İstanbul Mikro Kaynak Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08 

Sosyal medyalarımız: 

www.mikrokaynakmerkezi.com

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

İstanbul Mikro Kaynak

 

 

Saç kaynağında en çok mikro saç kaynak tekniği talep görmektedir. Kusursuz bir saç uzatma tekniği olan bu yöntemde, yüksek ölçüde ısı granülleri eritilmektedir. Daha sonra saça ince tutamlar eklenerek, istanbul mikro kaynak uygulaması yapılabilmektedir. Kısa ya da kıvırcık saçlı hanımların daha çok işine yarayan uygulamada, işlem sonrasında kaynak olduğu belirgin olmamaktadır. Doğal duruşuyla, yapılan kaynak işlemi büyük beğeni toplamaktadır.

 

 Mikro Saç Kaynak Nedir?

 

İnce tutamlar halinde saç eklenmesiyle gerçekleştirilen istanbul mikro kaynak uygulaması, en ideal saç uzatma yöntemlerinden biridir. Kusursuz bir şekilde uzun saçlara sahip olabileceğiniz bu yöntemde, kaynak işlemi uzmanlık gerektirmektedir. Dolayısıyla işlemi, işin uzmanına yaptırmak lazımdır.

 

Mikro kaynak saç işlemi, esasında şeffaf kapsül granüllerinin ısı ile eritilmesi sonucunda saçların tutturulmasına dayanır. Yani çok özel bir yöntemdir. Üstelik uzayan saçların doğal gibi görünmesi, bu tekniğin tercih edilmesinde önemli nedendir. Saç kaynağında saça ilave edilen tutamların ince ve hafif olması, kaynağın kullanımını olabildiğince kullanışlı, sağlam, doğal ve sağlıklı kılmaktadır. Diğer saç kaynak sistemleriyle karşılaştırıldığında, eklenen tutamların üçte bir oranında daha ince olduğu söylenebilmektedir. Avrupalı uzmanların ürettiği özel materyaller sayesinde de mikro kaynak saç kullanımının süresi dokuz ay sürmektedir. Doğaldan ayrıt edilemeyecek özellikte olması, bu kaynak yöntemini kusursuz yapmaktadır. Bu nedenle saçlarının güzelliğine önem veren hanımlar, kaynak yaptırırken mikro yöntemi tercih etmektedir.

 

 Mikro Saç Kaynak Avantajları

 

Yaptıran açısından çok sayıda avantajı bulunan istanbul mikro kaynak uygulaması, oldukça kaliteli bir yöntemdir. Saç kaynak işleminde ince tutamların ilave edilmesi, kaynağın saç ile çok daha iyi bütünleşmesini sağlar. Ayrıca saç çok daha güzel bir görünüm almaktadır. Mikro kaynak kafanıza batarak, sizleri rahatsız etmemektedir. Dokunulduğunda ise, dışarıdan hissedilememektedir. Küçük, şeffaf kapsüller halinde eklendiği takdirde, saçınızın rengi ile aynı renk olmaları da önemli bir avantajdır. Saçlarınızı toplasanız bile, dışarıdan kaynak olduğu fark edilememektedir.

 

Mikro saç kaynağı uygulaması sonrasında, saçınıza dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Bakım yağı sürebilir; deniz veya havuza gönül rahatlığıyla girebilirsiniz. Ayrıca solaryuma bile girmeniz mümkündür. Daha öncesinde kullandığınız çıtçıtlar bu yöntemle kaynak yapılabilmektedir.

İstanbul Mikro Kaynak Peruk Postiş Çıtçıt , 0539 963 07 08

İstanbul Mikro Kaynak Peruk Postiş Çıtçıt , boncuk kaynak fiyatları

İstanbul Mikro Kaynak Peruk Postiş Çıtçıt , peruk satan yerler 

İstanbul Mikro Kaynak Peruk Postiş Çıtçıt , mikro saç kaynak fiyatları

İstanbul Mikro Kaynak Peruk Postiş Çıtçıt , mikrobant kaynak saçlar

Leave a Comment