hh513
İndirim!

Gerçek Medikal Peruk HH513

 2.200,00  2.000,00

Medikal Peruk;

  • Orjinal ve gerçek saçtır
  • Tepesindeki cilt her yöne ayrılabilir
  • Maşa Fön  boya vb yapılır
  • Tamamen Dogal görünümlüdür
  • Terleme yapmaz
  • Düşme yapmaz
  • Detaylı bilgi için 0530 273 03 17 numaradan ulaşabilirsiniz.

Stokta yok

Açıklama

Peruk nedir ve Nasıl kullanılır?

Saç kayıpları gibi istenmeyen olumsuzlukların yanı sıra zaman zaman ani değişiklik gereksinimlerinde imdadımıza yetişen mükemmel çözümler olan peruklar hakkında ne biliyorsunuz? Örneğin, bu uygulamaların artık birçoğunun gerçek saçlardan yapıldığını biliyor musunuz? Ayrıca sentetik uygulamaların da en az gerçek saçlar kadar efektif olduğunu belirtmekte fayda vardır. Yani, esasında peruk kullanmak, kaynak yaptırmak kadar etkili olmasının yanı sıra kaynak modelleri ile elde edemeyeceğiniz ani sonuçlara ulaşabilmeniz için de oldukça etkili bir yöntemdir. Zira boncuk kaynak yaptırdığınızda saç tipinizi bütünüyle değiştiremezsiniz. Örneğin düz saçlıysanız birkaç dakika içerisinde bambaşka renge sahip kıvırcık bir saça sahip olmak mümkün değildir. Elbette mikro kaynak ile mükemmel bir sonuç elde edebilmek mümkündür lakin, dilediğiniz zaman değiştirebilmek zahmetli ve kimi uygulamalarda imkansızdır. O halde, keratin kaynak, tres kaynak ve  çıtçıt saç uygulamalarında elde edemediğimiz sonuçları neden peruk ile elde etmeyelim?

Bu noktada beylerin ve hanımların ortak endişesi, peruk saçın fark edilip edilmeyeceğidir. Açıkça ifade edilmesi gerekir ki, modern teknoloji ile üretilen perukların fark edilebilmeleri oldukça güçtür. Hele ki, gerçek saçlarla üretilen tüllü peruk modellerinin orijinal saçtan neredeyse hiçbir farkı yoktur ve mükemmel bir görsel bu şekilde elde edilebilmektedir.

Peruk konusunda önyargısı olanların genellikle gözünün önüne gelen uygulamalar, niteliksiz eski teknolojili peruklardır. Adeta boya fırçası telinden üretilmiş eski model peruklarla elbette günümüz uygulamalarının kıyaslanabilmesi mümkün değildir. Günümüzde üretilen sentetik peruklar dahi, son derece orijinal bir görünüme sahiptir ve gayet uygun fiyat seviyesinde yer almalarından ötürü kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılarlar. Gerçek saçtan üretilen peruklar ise zaten herhangi bir görsel sorun ihtiva etmezler.

Kimler Peruk Kullanabilir?

Dileyen herkes peruk kullanabilmektedir. Peruk kullanmak için saç kaynı yaşamış olmak gerekmez. Üretilen perukların zeminleri her boyut için uygundur ve kendi saçlarınızı toplayarak peruk takabilmeniz mümkündür. Kendi saçınızı toplamak için peruk kullanabileceğiniz gibi, bir çok peruğun fileli yapısı sayesinde buna ihtiyaç duyulmayacak uygulamalar da söz konusu olmaktadır.

Yani beyler veya hanımlar, ne kadar saçları olduğu fark etmeksizin peruk kullanabilirler. Ayrıca hangi peruğu tercih edeceğinizin kendi saç tipinizle de hiçbir alakası yoktur. Dilediğiniz saç tipini ve rengini tercih ederek, gündelik olarak kullanabilirsiniz.

Peruk Hangi Şartlarda Kullanılır?

Peruk, her şartta kullanılamaz. Hangi türünü kullanırsanız kullanın, örneğin spor yaparken peruk takmak çok doğru değildir. Aynı şekilde denizde veya havuzda da peruk takılması doğru değildir. Transplantasyon yöntemi ile kafa derisine yapıştırılan uygulamalar dışındaki perukların ağır koşullarda kullanımı doğru değildir.

Peruk Sağlıklı mıdır?

Peruk bir kimyasal değildir, saçınıza bir kimyasal aracılığı ile de takılmaz. Esasında yöntemi şapka takmak kadar zararsız olark tanımlamak mümkündür. Gerçek saçlardan yapılan peruklarda ise herhangi bir hijyen endişesine gerek yoktur zira bu saçlar donörlerden alındıktan sonra oldukça ciddi şekilde dezenfekte edilmektedir. Sonuç olarak peruk elbette son derece sağlıklı bir uygulamadır.

Peruk nasıl Kullanılır?

Peruk, günlük kullanılan bir aksesuardır. Sürekli takılması gerekmez. Tüllü peruklarda ilk uygulamada tül kesimi yapılması gerekecek, ancak bundan sonraki süreçte herhangi bir uygulamaya gerek olmayacaktır. Dışarı çıkmadan önce varsa saçınızı toplayıp, isteüe göre fileleyip, üzerine daha önceden hazırladığınız peruğu uygun biçimde takmanız hazırlanmanız için yeterlidir. Kimi peruklarda çıtçıtlar bulunur ki, bu mukavemeti artırmak bakımından oldukça önemli bir unsurdur. Kendi saçlarınıza bu çıtçıtları geçirebilir ve her şartta daha fazla sağlamlık elde edebilirsiniz.

Akşam ise peruğunuzu çıkarıp, uygun biçimde saklayabilir, uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Gerçek Medikal Peruk HH513” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir