13734605 1375121742550030 880851473 n

Eyüp Mikrobant Saç Kaynak Fiyatları

Eyüp Mikrobant Saç Kaynak Fiyatları 0539 963 07 08

www.mikrokaynakmerkezi.com

Saç Kaynak ve Çeşitleri

Kaynak, saçların boyutunu uzatmak için kullanılan yeni nesil bir teknolojidir. Esasında uzun zamandır tokaların altından uzanan kaynak saçlar kullanılır, ancak günümüzde kaynak teknolojisi hayli değişmiş durumdadır ki, mevcut şartlarda kaynak saç; kendi saçınızmış gibi kullanabildiğiniz bir çok modele sahiptir. Herhangi bir sebeple ihtiyaç duyacağınız kaynak uygulamalarından, sizin için uygun olması durumunda dilediğinizi tercih edebilir, güvenle kullanabilirsiniz. Mevcut teknolojiler oldukça sağlıklı, pratik ve ekonomik olmakla birlikte kullanıcıya rahatsızlık vermemekte, kolayca uygulanıp, istendiği zaman sökülebilmektedir.

Saçlarınıza dilerseniz post modern uygulamalardan olan ve fayda-maliyet bakımından en dengeli uygulama olarak kabul edilen boncuk kaynak yöntemi ile kaynak yaptırabilirsiniz. Veya çıtayı biraz daha yükseltip, sektörün en yüksek teknolojisi olan mikro kaynak yöntemini tercih edebilir, mikro jel ve keratin kaynak yaptırabilirsiniz. Eğer yeterince uzun saçlarınız varsa ve yarım ay kaynak yaptırmak istiyorsanız tres kaynak tercih edebilir veya tüm bunların yerine oldukça pratik bir yöntem olan, çıtçıt saç yöntemlerini kullanarak postiş saç ile mucizeler yaratabilirsiniz. Bu arada peruk da saç tasarım unsurlarından bir tanesidir ve modern peruklar, kendi saçınızı aratmayacak niteliklere sahiptir.

Pekiyi hangi kaynak yöntemi kullanılmalıdır? Hangi kaynak sizin için daha uygundur? Hangisinin maliyeti daha uygundur? Gelin bu sorularınıza cevaplara vererek karar vermenizi kolaylaştıralım.

Boncuk Kaynak

Boncuk kaynak, en sık kullanılan yöntemlerin başında gelmektedir. Mikro boncuklarla yapılan uygulamalar da söz konusudur ki, bu şekilde gerçekleştirilen işlemlerde daha farklı bağlantı aparatları kullanılarak boncuk görünümü ortadan kaldırılır.

Boncuk kaynakta mevcut saç ile postiş saç boncuk benzeri bir aparata içerisinde sıkıştırılarak bağlanmaktadır. Boncuk ne kadar küçükse, uygulama hassasiyeti de o kadar artar ve daha sık aralıklarla saç eklenir. Doğal olarak bunun sonucunda daha gerçekçi bir görünüm söz konusu olmaktadır. Bu uygulamada herhangi bir yapıştırıcı kullanılmaz, uygulama bütünüyle mekaniktir.

Boncuk kaynak ile eklenen saç, kendi saçınızmış gibi kullanılabilmektedir. Yıkanabilir, boyanabilir ve şekillendirilebilir.

Tres Kaynak

Tres kaynak; boncuk kaynağa benzeyen bir uygulamadır. Genellikle geniş uygulamalar için tercih edilir. Tres ismi verilen bir düzlemin üzerine dikilmiş saçların, mevcut saçlara belli noktalarında yne boncuklar kullanılarak eklendiği uygulamaya tres kaynak denir. Boncuk kaynakta olduğu gibi herhangi bir zararı yoktur, mekanik olarak uygulanır ve uzun süre kullanılabilir. Tres saçlar hazır satılır ve kendi imkanlarınızla tres yapamazsınız.

Çıt Çıt Saç

Çıt çıt saç yönteminde; buncuk ve tres ile yapılan kaynak işlemi, saçla birlikte gelen çıt çıt ismini verdiğimiz toka benzeri kıskaçlarla yapılır. Bu kıskaçlar oldukça kuvvetli materyaller olmakla birlikte, çıt çıt saç çoğunlukla gündelik kullanılır. Yani boncuk kaynakta olduğu gibi çıt çıt aylarda kafamızda kalmaz. Bu özelliği ile oldukça popüler bir uygulama olduğu söylenebilir.

Mikro Kaynak

Saç kaynağı teknolojisinde ulaşılan en son nokta mikro kaynaktır. Hali hazırda kullanılan teknikleri, neredeyse saç transplantasyonu kadar efektiftir ki, mikro kaynağın bazı türlerinde tek tek saçların birbirine başlanması dahi uygulanan yöntemlerdendir. Tabii bu hayli maliyetli bir uygulama olduğundan yaygın kullanımı söz konusu olmamaktadır. Genel kullanım, boncuk ile bağlanan tutamların, mikro jel, nano jel veya keratin kaynak ile bağlanmasıdır ki, bu yöntemde saçların kaynak olduğunun anlaşılması oldukça zordur.

Tabii mikro kaynak diğer kaynak yöntemlerine göre daha maliyetlidir. Saçın kendisi değilse de, saç kaynağındaki işçilik ve kaynak için sarf edilen yapıştırıcıların maliyetleri bakımından en pahalı uygulamanın mikro kaynak olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Eyüp Mikrobant Saç Kaynak Fiyatları

Eyüp  Mikrobant Saç Kaynak Fiyatları , peruk satın al

Eyüp  Mikrobant Saç Kaynak Fiyatları , postiş satan yerler

Eyüp mikrobant saç kaynak fiyatları , medikal peruk 

Eyüp Mikrobant saç kaynak fiyatları , micro kaynak fiyatları , boncuk kaynak 

Leave a Comment