Erzincan Micro Kaynak Saç Merkezi 0530 273 03 17

İçindekiler
1. Erzincan Micro Kaynak Saç Merkezi 0530 273 03 17
1.1. merhaba arkadaşlar ,sizlere saç kaynak hakkında bilgi vermek istiyorum. Türkiye de yapılan bir çok saç kaynak çeşidi vardır. Mikro kaynak , Boncuk kaynak , keratin kaynak , tres kaynak , örgü kaynak ve aklımıza gelmeyen bir çok kaynaklar gibi. En çok rekabet gören boncuk kaynak ve mikro kaynaktır. Saç kaynağı eğer düzgün bakımlı bir şekilde kullanım sağlanırsa kesinlikle saçta yıpranma yapmaz. Kimi insan 7-8 ay kullanıyorum diyor. Biz ise bunun yanlış olduğunu iddaa ediyoruz. Çünkü saçlarınız uzadıkça diplere takılan kaynak aşağı düşer ve artık saçta dolaşmalar yapmaya başlar .Erzincan Micro Kaynak Saç Merkezi 0530 273 03 17

merhaba arkadaşlar ,sizlere saç kaynak hakkında bilgi vermek istiyorum. Türkiye de yapılan bir çok saç kaynak çeşidi vardır. Mikro kaynak , Boncuk kaynak , keratin kaynak , tres kaynak , örgü kaynak ve aklımıza gelmeyen bir çok kaynaklar gibi. En çok rekabet gören boncuk kaynak ve mikro kaynaktır. Saç kaynağı eğer düzgün bakımlı bir şekilde kullanım sağlanırsa kesinlikle saçta yıpranma yapmaz. Kimi insan 7-8 ay kullanıyorum diyor. Biz ise bunun yanlış olduğunu iddaa ediyoruz. Çünkü saçlarınız uzadıkça diplere takılan kaynak aşağı düşer ve artık saçta dolaşmalar yapmaya başlar . 

Saç kaynağında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur da uzun süreli kullanmamaktır. Uzun süre kullanımda kesinlikle saçlara zarar vermektedir.  Biz bunun önüne geçmeye çalışsakta başka meslektaşlarımız evet kullanabilirsin diyip başından atmaktadırlar. Kesinlikle ve kesinlikle bir kaynak 6-7 ay kullanılmaz. Bizim önerimiz 2.5 aydır. Ama dolaşmamışsa erken uzamamış ise  3 aya kadar çıkabilir. Bunda hiç bir problem yaşamamaktadır. 

Şimdi en önemlisi de kaç ay kullandığı değil de nasıl kullandığıdır . Saç Kaynak Merkezi mağazamızda muhakkak bunları söylüyoruz. Yıkanırken saçları çitileyerek değil de , fiskiye ile akışına doğru yıkanılmalıdır. şampuandan sonra muhakkak krem kullanılmalıdır ve duştan sonra mavi su ile taranmalıdır. Bu şekilde kutulduktan sonra yatılmadılır. Islak bir saç ile asla yatılmamalıdır. Eğer yatacaksanız saçınızı ufaktan bir örgü şekline getirerek öyle yatmanızı tavsiye ediyoruz. 

Sizlere en iyi bir şekilde anlatım sağlıyoruz ki yanlış bir şekilde kullanıp saçlarınıza zarar vermeyin diye. Bizim için insan sağlığı  çok önemlidir. Kimsenin saçını kaybetmesini kesinlikle istemeyiz. Bunun için de bizim önerdiğimiz tavsiyelere uymanızdır.  Saç kaynak merkezi mağazamıza da gelerek ister kaynak taktırın ister saçları alıp kuaförünüze gidin hiç farketmez. Bu sistem bu şekildedir. Kesinlikle saçı 6-7 ay kullanmayınız. En fazla maksimum süresi 3 aydır. Yoksa karışma dolaşma yapmaktadır. Bizler sizin en iyi şekilde kaynak kullanım sağlamanız için buradayız ve bunun için mücadele vermekteyiz.  Bize ulaşmak için ; 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

+90 539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

+90 530 273 03 17 WhatsApp iletişim Hattı 

www.mikrokaynakmerkezi.com

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezim

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz ve iletişime geçebilirsiniz. 

Erzincan Micro Kaynak Saç Merkezi 0530 273 03 17 saç fiyatları,Leave a Comment