IMG E3046

Edirne Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 Peruk

Edirne Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 Peruk

Saç Kaynak Merkezi Hakkında 

Değerli müşterilerimiz sizlere saç kaynak merkezleri hakkında birkaç takım bilgiler vereceğim.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Türkiye nin neresine giderseniz gidin her yerde bir SAÇ KAYNAK MERKEZİ tabelası görebilirsinz. Ne kadar güvenilir bir yer ne kadar sorumsuz bir yer olduğunu anlamak için ise uygulamalı olarak kaynak çıtçıt taktırmanız gerekir. Diğer türlü kapıdan baktığınız zaman anlayamazsınız. Mağaza çok temiz olur ama işçilik berbat olur ,  gösterişli bir mağaza her zaman iyi olacak diye bir kural yoktur. Bakımsız bir merkez ise daha sanatkar arkadaşlar da bulabilirsiniz. Öncelikle bunu kafamızdan silelim. Bakımlı dükkan iyidir diye bir kural yoktur.

Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir ?

Sizlere yazılı olarak hitap etmemin sebebi ise kimse böyle bir soru yöneltmiyor ve bilinçsiz bir şekilde insanlarımız daha ucuz yer bakalım ya da daha pahalı yer kalitelidir diyerek devam ediyorlar. Saç Kaynak Merkezi dükkanlarının sahipleri çok önemlidir. Sizin için birşeylerden fedakarlık yapıyorlarsa orada kalıp saçınızı yaptırmalısınızdır.

Fiyattan çok saçın kalitesi çok önemlidir. Bu yüzden takıldığında dolaşıp dolaşmadığına dikkat etmek gerekir. Pahalı (3bin lira )bir kaynak taktırırsınız ve saçınızda dolaşma yapar ve paranız çöpe gider. Bunu engellemek için ise ne kadar çok pahalı o kadar çok kalite diye bir söz konusu asla olmaz. A mağazası yüzde 30 kar ile satış yapar 1. Kalite saç satar. B mağazası yüzde 90 kar yapmak ister ve 2. Kalite saç kullanır. Bunlar tamamen mağazanın insafiyetine kalmış bir durumdur.

Sizlere bunları açıklıyorum çünkü bizi tanıyın diye söylüyorum. EMİNEM PERUK olarak Türkiye nin her yerine saç gönderen biz, saçlarımızı dolaşmaya karşı , boya almamaya karşı kesinlikle garanti veriyoruz. SAÇ KAYNAK çeşitlerimiz ile iligli bize www.mikrokaynakmerkezi.com sitemziden de ulaşabilirsiniz.

Tedarikçi PERUKÇU

Biz Türkiye de kendi imalatı olarak tedarikçi PERUKÇUYUZ. Sizler Dünyanın neresinde olursanız olun biz her tarafa kargo yapabiliyoruz. Türkiye içine kapıda ödeme ile saç gönderebiliyoruz. Sizin güveninizin  nasıl kazanılması  gerekiyorsa biz onların hepsini yapmaya çalışıyoruz. Saçlarımızı satarken her zaman dikkat ettiğimiz husus ise denemeden asla müşterimize takmıyoruz. İnsanlık hali saçlar kötü çıkabilir bunu deniyoruz test ediyoruz ve o şekilde garantisini sunuyoruz. Saç Kaynak Merkezi olarak sizlere bir kaynağın en fazla 3 ay kullanacağını da buradan söylemek istiyoruz. Çünkü müşterilerimizden sık duyduğumuz sorulardan bir tanesi de 6-7 ay kullandım saçıma zarar verdi kaynak kötü mü ? – HAYIR.

Kaynak ve kaynak çeşitleri hiçbir zaman saçı yıpratmaz sadece kullanımdan kullanıma fark olur. Eğer bizim talimatlarımıza uyarsanız kesinlikle yıpranma söz konusu olmaz olamaz. Nasıl yıkayacağınızı , nasıl tarayacağınızı , nasıl fön çekip nasıl düzleştireceğinizi bize danışırsanız kesinlikle bir problem yaşamazsınız.

EMİNEM PERUK SAÇ KAYNAK MERKEZİ olarak bizlerden saç tedarik etmek ya da mağazamıza gelerek kaynak taktırmak ve ya bilgi almak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

0539 963 07 08 whatsaap bilgi hattı

www.mikrokaynakmerkezi.com

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

Edirne Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 Peruk , boncuk kaynak fiyatları

Edirne Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 Peruk , mikro kaynak fiyatları

Edirne Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 Peruk , peruk satan yerler

Edirne saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 Peruk , postiş fiyatları

Videomuz ;

Leave a Comment