IMG E3046

Düzce Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17

Düzce Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17

Boncuk Kaynak Kullanımı

Boncuk kaynak çabuk ve pratik uygulanabildiği için saç uzatma teknikleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Boncuk kaynak kullanımı kolay uygulanabildiği gibi aynı zamanda saçtan kolaylıkla da çıkarılabilir. Boncuk kaynak saç uygulaması yapılacak olan saçın yoğunluğu analiz edilerek işlemler yapılır. Normal düzeyde yoğunluğa sahip bir saça 125 – 150 arası boncuk kaynak kullanılır. Eğer saçlarınız çok gürse boncuk kaynak sayısı 250 veya daha fazla olabilir. Boncuk kaynak sayısının belirlenmesinde önemli olan detay tutamların ağırlığı ve yoğunluğudur.

En iyi boncuk kaynak kullanımı 60 cm uzunlukta saç için 0,7 gr ağırlığa sahip olacak tutamlarla uygulama yapılarak elde edilir. Ortalama yoğunlukta ve orta uzunlukta bir boncuk kaynak saç uygulaması yaklaşık 1.5 saat sürer. Saçlara takılacak olan boncuk kaynak saçların miktarından önce saç dokusu ile aynı özelliklere sahip olan kaynak saçın bulunabilmesi önemlidir. Doğal saçınızda tam uyumlu boncuk kaynak kullanılmalıdır.

Boncuk kaynak kullanımında uzun ömürlü bir kullanım için kaynakların gerçek insan saçından olmasını tavsiye ederiz. Gerçek saç kullanılarak uygulanan boncuk kaynaklara kuaförde istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz. Boya, röfle, balyaj, ombre gibi işlemlere dayanıklı olduğu için gerçek boncuk kaynak saçlar hemen deforme olmazlar ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Boncuk Kaynak Saç Nasıl Kullanılır?

Uzun boncuk kaynak saç kullanıyorsanız saçınızı yıkarken dikkat etmelisiniz. Boncuk kaynaklar çok uzun olduğunda saçlar birbirine dolanabilmekte ve düğüm olabilmektedir. Saçlarınızı yıkarken ve kurularken birbirine karışmamasına dikkat etmeli ve düzenli olarak taramalısınız. Eğer başınızı aşağı eğerek saçlarınızı yıkıyorsanız boncuk kaynak saç kullanımı sırasında bunu yapmamanızı öneririz. Mümkün olduğunca masaj yapan hareketlerle ve çok fazla yıpratmadan saçlarınızı yıkamalısınız. Kurulama işleminde başınızı aşağı eğmemeli, yukarıdan aşağı doğru kurulamalısınız. Fön makinesini aşağıdan tutarsanız saçlarınız birbirine dolanacak ve düğümleri açarken büyük oranda yıpranmalar meydana gelecektir. Boncuk kaynak saçlarınızı uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız bakımına özen göstermeli ve kendi saçınız gibi değer vermelisiniz.

Düzce Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17, mikro bant kaynak

Düzce peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17 , saç kaynak yapan yerler

Düzce Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17 , mikro kaynak merkezi

Düzce Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17 , toptan saç fiyatları

 

Leave a Comment