IMG E3046

Çankırı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Çankırı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Peruk Merkezleri

Peruk deyince aklımıza ilk başta kötü birşeymiş gibi takınca ayıplanacakmışız gibi düşüncelere sahip olan bir çok insanlarımız var. Aksine peruk takmak ayıbımızı örten bir takma saçtır.  Her zaman size yakışır olanı seçmeniz için biz sizlere buradan yardımcı olacağız.

Öncelikle Peruğun ayıp olmadığını bilerek takmamız gerekmektedir. Yoksa kesinlikle peruğa alışamazsınız ve kendinizi psikolojik olarak bunalıma sokabilirsiniz. Özellikle bayanlarda kanser hastalarında kemoterapiye girdikleri için saçlarda dökülmeler yapabiliyor. Bu nedenle de peruk her zaman kullanışlı bir şey olduğunu söylemek istiyoruz. Kesinlikle mikrop kapmaz ve bakteri üretmez. Gerçek peruk ve sentetik peruk olarak da günlük hayatta kullanılabilir , ya da değişiklik olsun diye dışarı çıktığınızda da partilerde eğlence yerlerine giderken de  kullanılabilen bir üründür.  Perukların emitasyon olanları vardır , Renkli dediğimiz mavi , kırmızı , mor , pembe, eflatun gibi emitasyon renkli peruklarımız da vardır. Bu perukların  ömrü çok uzun sürmemektedir. Kesinlikle parlama yapmaz kaliteli sentetiktir. Kanserojen madde içermez. Sentetik peruklar da seçenek azdır. Fakat gerçek peruklarda isteğe göre imalatını yapıyoruz. Gerçek peruklarda kesimini , boyasını , fönünü  yaptırabilirsiniz. Kesinlikle bir problem çıkmayacaktır. Eğer ürünlerimizle alakalı bilgi almak istiyorsanız www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Gerçek peruklar her yöne ayrılabilen peruklar olarak medikal peruklar vardır. Tepesi komple tığ işlemeli olduğu için işlem süresi olarak uzun sürmektedir ve fiyatı da diğerlerine göre pahalıdır. Yurtdışından gelen medikal peruklar türkiye de yapımı oldukça zordur. Yapılsa dahil çok kaliteli bir işçilik çıkmıyor. Eminem Peruk olarak sizlere en iyisi ne ise onu satmaya çalışıyoruz. 17 yıldır da öyle yaptık. Kimseyi kandırmak için uğraşmadık. Bu yüzden de büyük geliştik , profesyonel bir ekip haline geldik. Türkiye de en çok şubesi olan mağaza olduk. Toplam da 25 e yakın mağazamızda çalışan personellerimiz mevcut.

Sadece peruk değil , kaynak çeşitleri ve çıt çıt , postiş saç çeşitleri de yapmaktayız. Türkiye nin neresinde olursanız olun her yere kargo ile kapıda ödeme imkanı sunuyoruz. Sizler bizim için değerlisiniz.

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Çankırı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , peruk satan yerler,

Çankırı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrbant saç kaynak

Çankırı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak saçlar

Çankırı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak saç

Çankırı Peruk Psotiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak fiyatları

 

 

Leave a Comment