Bingöl Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08

Bingöl Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08

Bingölde Peruk, çıtçıt, saç kaynak, vb kapıda ödeme sistemi ile Türkiye nin bütün her yerine kargo imkanı.

İletişim: +90 539 963 07 08 whatsaap

facebook: www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

İnstagram: www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

 

 

 

 

SAÇ KAYNAK ÇESİTLERİ:

Hayal ettiğiniz uzun saçlara sahip olmanız artık hiç zor değil. Dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Şık bir kıyafet giydiğinizde saçlarınız  hayal kırıklığı olmayacak. Gün geçtikçe saç yapılandırma sektöründe hayal gücünüzün bile sınırlarını zorlayan yeni teknikler gelişiyor. Önceden belli saç yapılarına göre  kaynak yapılırken şimdilerde her türlü saç yapılarına ve bayanların tercihlerine göre bir çok saç kaynak modeli bulunuyor. Sizleri ise tercih ettiğiniz kaynak çeşidini seçip sonucu beklemek kalıyor. Bunun için işinde uzman olan yapı sektörünü seçmek yerinde bir karar olacaktır. Dökülen ince telli, yıpranmış saçlarınız artık kabusunuz olmayacak. Saç kaynak modellerimiz ile hem estetik bir görünüm elde ederek herkesin odak noktası olmayı başaracak hem de doğal bir görünüm elde edeceksiniz. Gerçek saçınızdan farksız bir şekilde dilediğiniz saç şekline kavuşabilirsiniz. Herkesin kendi saç yoğunluğu, uzunluğu ve rengine göre saç kaynakları mevcuttur. Saçlarınızı yıpratmadan dilediğiniz tarzı elde edebilirsiniz.

Kaynak yöntemleri;

Yapıştırma ile yapılan saç kaynak çeşitleri arasında  silikon ile yapılan   saç kaynağı,  tube keratin ile yapılan saç kaynağı ve  mikro bant ile saç kaynağı yer almaktadır.

Sıkıştırma ile yapılan saç kaynak çeşitleri boncuk kaynak , ters boncuk kaynak,  tube halka ile yapılan saç kaynak ve mikro halka ile yapılan kaynaktır.

Bağlanarak ve örülerek yapılan saç kaynak çeşitleri örgü tress saç kaynağı ve Brezilya düğümlü saç kaynağıdır.

Günlük olarak takılabilip çıkartılabilen saç kaynak çeşitleri postiş, çıt çıt seti ve yarım ay şeklinde postiş çeşitleri yer almaktadır.

Bütün bu yöntemlerin dışında röfleli saç kaynak ve dalgalı saç kaynak çeşitleri de mevcuttur. Hangi yöntemi uygulayacak olursanız olun uygulanacak yöntemin saçınızla birebir aynı uygunlukta olması gerekir. Bazen de bire bir aynı rengi tutturmak zor olabilir. Dalgalı saç kaynak çeşidi ise en zor bulunan kaynak çeşididir. Yine aynı şekilde bunda da saç renginin birebir aynı olması gerekir.  Kısacası saçlarınızın yapısı ve rengine göre dilediğiniz saç kaynak modellerini seçebilirsiniz.. 

Bingöl Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 , peruk satın al

Bingöl Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 , postiş fiyatları

Bingöl Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Bingöl Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 , mikro kaynak

Leave a Comment