IMG 2575 e1507413253408

Beyoğlu Peruk Postiş 0530 273 03 17

Beyoğlu Peruk Postiş 0530 273 03 17

Beyoğlu peruk postiş 0530 273 03 17

Mikro Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Günümüzde dünya çapında en çok rağbet gören saç kaynak çeşidi, mikro saç kaynaklardır. Saç kaynak alanındaki en son tekniklerden birisi olan mikro kaynak, ince tutamlar haline eklenerek gerçekleştirilen, çok özel bir tekniktir. Temelde şeffaf mikro granül kapsüllerin eritilerek saça tutturulması ile gerçekleştirilir. Saçlarınızı bu saç kaynak tekniği ile uzatmak ve daha gür bir görünüme kavuşmalarını sağlamak için mikro kaynak yapan yerler arasında kendisini kanıtlamış saç kaynak merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Mikro saç kaynak uygulamasının diğer saç kaynak çeşitlerine göre bazı üstünlükleri bulunmaktadır. Bu üstünlükler arasında en önemlisi doğal bir görünüm ortaya koymaları gelmektedir. Çünkü bu uygulama sırasında çok ince saç tutamları kullanılır. Mikro saç kaynak tekniğinde kullanılan saç tutamlarının inceliği, diğer kaynak sistemlerine göre 1/3 oranında daha incedir. Saçlarınızın güzelliğini ve sağlığını önemsiyorsanız, mikro saç kaynak yapan yerler arasında en çok tercih edilen merkezimizi ziyaret edebilir, mikro saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bu saç kaynak uygulaması, sadece belli uzunlukta ya da belli yapıdaki saçlara uygulanmaz. Aynı zamanda çok kısa ve ince telli saçlara sahip kişilere de rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bu avantajı da mikro saç kaynak yönteminin tercih edilmesinin en önemli nedenidir.

Kişilerin akıllarında bu saç kaynak uygulaması öncesinde pek çok soru işareti oluşabiliyor. Bunların başında da mikro saç kaynağın ne kadar sürede uygulandığıdır. Bu yöntem, kullanım konusunda ne kadar avantajlı ise uygulanması sırasında da o kadar kolaylık sağlar. Çünkü mikro saç kaynakların uygulanması uzun sürmez. Yaklaşık olarak 1 saat gibi bir süre içerisinde hem uzun hem de gür saçlara sahip olabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Fiyatları

Mikro saç kaynak fiyatları, kişilerin taleplerine göre değişiklik gösterir. Eklenecek saç miktarı ne kadar artarsa, saç kaynak fiyatları da o kadar artış gösterir. Mikro saç kaynakların fiyatı gram üzerinden belirlenmektedir. Eğer saçlarınızı bu yöntem ile uzatmak istiyorsanız ve fiyatlar konusunda bilgi sahibi değilseniz mikro kaynak yapan yerler arasında profesyonelliği ve tecrübesi ile ön plana çıkan saç kaynak merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Beyoğlu Peruk Postiş 0530 273 03 17 , mikro kaynak merkezi

Beyoğlu  Peruk Postiş 0530 273 03 17 , boncuk kaynak fiyatları

Beyoğlu  Peruk Postiş 0530 273 03 17 , mikrobant kaynak satın al

Beyoğlu  Peruk Postiş 0530 273 03 17 , saç kaynak yapan yerler

Beyoğlu   Peruk Postiş 0530 273 03 17 , çıt çıt fiyatları

 

 

Leave a Comment