IMG E3046

Avcılar Postiş Fiyatları 0530 273 03 17

Avcılar Postiş Fiyatları 0530 273 03 17

Mikro Saç Kaynak Hakkında Her Şey

Uzun, gür ve bakımlı saçlar her kadının hayalidir. Fakat kimi zaman çeşitli hastalıklar ya da sürekli maşa kullanımı gibi nedenler ile saçlar istenilen görünümü veremez. Bu durumda çeşitli bakımlar yapılsa da kısa süre içerisinde istenilen görünüm elde edilemez. Kısa sürede hem uzun hem de bakımlı görünen saçlara kavuşmanın en basit yolu saç kaynaklardır. Bu kaynak çeşitleri arasında en iyi sonuç veren uygulama ise mikro saç kaynaklardır. Bu saçların uygulanması ve mikro saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Peki, mikro kaynak nasıl yapılıyor? Ne kadar süre kullanılabiliyor? İşte mikro saç kaynaklar ile bilmeniz gerekenler.

Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro saç kaynak, kişinin baş ölçüsüne göre uygulanır. Ardından çok ince saç tutamları, istenilen ölçülerde kesilir. Bu saçlar ise kapsül granüller ısıtılarak saçlara eklenir. Özel bir teknik ile saçlara eklenen tutamlar, oldukça doğal bir görünüm ortaya koymaktadır. Çünkü kapsül granüller şeffaftır ve saçın rengini alır.

Mikro saç kaynaklar, kullanım açısından diğer saç kaynaklara göre avantajlıdır. Çünkü bu saçlara istenilen her türlü şekil verilebilir. Saçlarınızı toplasanız bile kaynak saçlarınız belli olmaz. Yine saçlarınızı düzleştirici ve fön gibi uygulamalar ile rahatlıkla şekillendirebilirsiniz. Mikro saç kaynak fiyatları ve daha fazlası için merkezimizi arayabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynaklar Ne Kadar Süre ile Kullanılır?

Mikro saç kaynak çeşitleri, kaynak saçlar arasında en iyi sonucu veren uygulamadır. Yaklaşık 1 saat gibi kısa bir sürede uygulanabilen mikro kaynak saçlar, kişinin gerçek saçlarından ayırt edilemeyecek kadar iyi sonuç verirler.

Mikro saç kaynakların kullanım süresi, kişilerin kullanım şekillerine bağlıdır. Çok fazla fön, boyama ve yıkamaya maruz kalırlarsa kullanım süresi kısalır. Yine de mikro saçların kullanım süresi en fazla 6 aydır. Bu süre sonunda mikro kaynak saçlarınıza bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bu bakım sonrasında kaynak saçlarınız yeniden takılabilir. Mikro saç kaynak uygulaması yaptırmayı düşünüyorsanız bizimle irtibata geçebilir, mikro saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Postiş Fiyatları 0530 273 03 17 , mikro bant kaynak

Avcılar Postiş Fiyatları 0530 273 03 17 , saç kaynak merkezi

Avcılar Postiş Fiyatları 0530 273 03 17 , boncuk kaynak fiyatları

Avcılar Postiş Fiyatları 0530 273 03 17 , peruk satan yerler

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

 

 

Leave a Comment