22221683 1415836985201954 5384146661862920354 n
İndirim!

8 Parça Çıtçıt Kestane Renk 65 cm

 2.200,00  2.000,00

ÇıtÇıt Saç ;

  • 8 parça 130 gramda
  • 65 cm uzunluğunda
  • Boyama yıkama fön vb yapılabilir
  • Garantili orjinal gerçek saç
  • %100 müşteri memnuniyeti
  • Detaylı bilgi için lütfen 0530 273 03 17 numaradan ulaşabilirsiniz…

Açıklama

8 Parça Çıtçıt Kestane Renk 65 cm

Çıtçıt saç Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Kaynak saç, yani postiş saç uygulamaları bir çok farklı biçimde karşımıza çıkıyor, bunların içerisinde en dikkat çekici olanlarından bir tanesi ve sık kullanılan bir yöntem olan Çıtçıt saç uygulaması da oldukça merak edilen bir husus. Pekiyi bu uygulama nedir? Güvenli midir? Fark edilebilir mi? Güzel görünür mü? Gelin bu sorularınıza tek tek cevap verelim.

Kaynak, saçın sentetik ve donörlerden alınan gerçek saçlar kullanılarak uzatılması yönteminin adıdır. Bu yöntemlerin bir çoğu çeşitli materyaller kullanılarak saçın başlanmasını öngörürken, çıtçıt saç uygulamasında mekanik bir bağlantı esastır. Postiş saç ucuna eklenen toka benzeri küçük kıskaçlar vasıtasıyla saça tutturulan kaynak saç, siz çıkarmak isteyene kadar bulunduğu yerde kalabilmekte ve doğru takıldığında hiçbir şekilde anlaşılmamaktadır. Fakat tüm kaynak yöntemlerinde olduğu gibi, çıtçıt saç kaynağı yapılırken de uygun saç tipinin tercih edilmesi birincil önceliğe sahiptir.

Çıtçıt Saç Kaynağı Fark Edilir mi?

Sektörde bir çok kaynak metodu söz konusudur. Sık kullanılan boncuk kaynak, mikro kaynak, keratin kaynak ve tres kaynak gibi uygulamalarda saçlar kalıcı olarak bağlanırken,  çıtçıt saç uygulamasında yarım ay biçiminde 3 veya 4 çıtçıtlı kaynaklar veya tek çıtçıtlı kaynaklar yapılabilmekte ve postiş saç kullanıcının tercih ettiği sürece diğer saçlara bağlı kalabilmektedir. Tabii çıtçıt uygulaması geçici bir uygulamadır. Diğer kaynak metotları gibi ağır şartlar altında aynı mukavemete sahip değildir. Çoğunlukla kısa süreli kullanımlar için tercih edilen uygulamanın maliyetleri de uygun seviyelerde bulunduğundan yoğun biçimde tercih edilirler.

Tüm kaynak saç uygulamalarında ortak zemin, kaynağın fark edilmemesinin sağlanması olmaktadır. Dolayısıyla çıtçıt uygulamalarının da fark edilmeden kullanılabilmesi için doğru bir uygulama gerçekleştirilmesi esastır. Her ne kadar hanımlar bu uygulamayı bireysel olarak yapabileceklerini düşünüyor olsalar da, kuaförlerin gözünden bir uygulama çok daha efektif sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Zira örneğin, kritik önemi olan saçların arka kısımlarının bağlanmasında dışarıdan bir bakış oldukça farklı sonuçları ortaya çıkarabilir. Bu kapsamda, doğru uygulama fark edilme riskini ortadan kaldırır.

Tabii saçın kaynak olduğunun fark edilmemesi için gerekli olan ikinci parametre, saçın niteliği ve rengidir. Kendi saçınızdan çok farklı bir saç tipi ve/veya rengi tercih etmeni z durumunda fark edilmesi kuvvetle muhtemeldir. Zaten bu nedenle kuaför gözünden bir değerlendirme faydanıza olacaktır.

Çıtçıt Saç Güvenli midir?

Saç kaynağı uygulamalarının hiç birisinin herhangi bir riski bulunmaz. Kimyasalların söz konusu olmadığı uygulamalarda çekinilecek hiçbir husus söz konusu değildir. Çıtçıt Saç kaynağında kullanılan kıskaçlar, saçınıza toka takmak kadar zararlıdır ki, bunun bir zararından söz etmek mümkün değildir. Sonuç olarak uygulamayı güvenle kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Görünüm Olarak Çıtçıt Kaynak Uygulaması

Çıtçıt kaynak, doğru saç tipi ve rengi tercih edildiğinde mükemmel bir görünüm elde etmenizi sağlar. Farklı uzunluklarda temin edilen postiş saç modellerinin size uygun olanını tercih etmeniz ve doğru biçimde bağlamanız halinde, beklentilerinizin ötesinde sonuçlar elde edersiniz ki, bu maliyetlerle bu sonuçlar oldukça makul olarak tanımlanabilmektedir. Tabii ki çıtçıt uygulamalarına örneğin, keratin kaynak veya mikro kaynak gibi her uygulamayı yapamayabilirsiniz. Ama mukavemeti yüksek olan çıtçıtları sayesinde siz çıkarmak isteyene kadar çıkmayacak kadar sağlam bir şekilde yerleşen kaynak saçlarınız oldukça orijinal bir görünüm elde etmenizi sağlar. Ne saç diplerinde, ne gövdesinde ne de uçarlında herhangi bir olumsuzluğun yaşanmayacağı uygulama sonrasında dilerseniz kuaförünüzden saçlarınızı biçimlendirmesini isteyebilir, rötuş yaparak daha mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

8 parça çıtçıt kestane renk 65 cm fiyatları

8 parça çıtçıt kestane renk 65 cm satan yerler

8 parça çıtçıt kestane renk 65 cm postiş fiyatları

8 parça çıtçıt kestane renk 65 cm mikro kaynak

8 parça çıtçıt kestane renk 65 cm mikro bant

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“8 Parça Çıtçıt Kestane Renk 65 cm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir