17 500x500 1 2
İndirim!

100 adet Boncuk Kaynak 1 gr Platin

 2.250,00  2.000,00

Boncuk kaynak

  • 1 tanesi 1 gramdır
  • Orginal ve garantilidir
  • Rengi açılabilir ve boyanabilir
  • Fön maşa vb. işlemler yapılır
  • Gerçek saç
  • Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz…
  • 65 cm uzunluğu

10 adet stokta

Açıklama

Saç Kaynak ve Çeşitleri

 

Kadınların büyük bir kısmı için saçları oldukça büyük bir öneme sahiptir. Gür ve sağlıklı saçlara sahip olacak kadınlar; kendilerine çok fazla güvenirleri ve kendilerini severler. Uzun saçlara doğal yollar ile sahip olamayan kadınlar ise geçmiş dönemlerin aksine artık daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir şekilde her zaman arzu ettiği uzun saçlara sahip olabiliyorlar. Saç yapılandırma konusunda meydana gelen hızlı gelişmeler ile beraber saç kaynak konusunda da ciddi değişimler kendini göstermeye başlamış oldu. Bu sayede de kadınlar artık kendi istedikleri boyutlardaki saçlara erişecek ve bu saçları diledikleri gibi şekillendirmiş olurlar.

 

Şimdilerde saç yapısı ya da seyrekliği nasıl olursa olsun fark etmez, isteyen herkes saç kaynak işlemini yaptırabilirler. Ancak bu aşamada dikkat edilmesi gereken bazı şeyler bulunmakta. Bunların başında ise doğru ve bu konuda profesyonel çalışmalar yapmakta olan yerler ile iletişime geçmek. Kalitesiz kaynakların seçilmesi sonrasında ortaya çıkacak olan sonuçlar ne yazık ki istekleri karşılama konusunda ciddi anlamda yetersiz kalacaktır. Saçlara takılacak olan kaynaklar güzel durmayacağı gibi en ufak bir şekillendirme işlemi esnasında da zarar görerek kullanılmaz hale gelebilecektir. Böylesi kötü durumlar ile karşılaşmak istemeyenlerin dikkat etmeleri gereken şey ise mutlaka kaliteli saç kaynaklarını satın almak olmalı. Takılacağı zaman saça zarar verebilecek, kullanımı sırasında kadınları zorlayabilecek olan kaynaklar; hiçbir zaman istenilen etkiyi ortaya koymayacaktır.

 

Son dönemlere bakıldığı zaman pek çok kadın, saçlarını çok daha dolgun bir hale getirmek istedikleri zaman bunun için mikro kaynak çeşidini tercih etmekteler. Bu kaynak çeşidini diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerin başında ise hem kadınların hem de erkeklerin gönül rahatlığı ile uygulayabilmesi gelmekte. Her ne kadar diğer kaynak türlerine oranla yeni ortaya çok

daha yeni şekilde kullanılmaya başlanmış olsa da kısa bir süre içerisinde oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edildi. Üstelik mikro kaynak çeşidinin diğer kaynak türlerinden diğer bir farkı ise saçlara tek şekilde de yapılabilmesi.

 

Kadınlar, mikro kaynak sayesinde saçlarının hepsine kaynak yaptırabilecekleri gibi eğer isterlerse diledikleri bölgelere mikro kaynak ile uzatma işlemi kolaylıkla yaptırılabilecektir. Bununla beraber mikro kaynak diğer kaynak türlerine oranla çok daha kullanışlı ve sağlıklı bir görünüme erişmiş olabiliyor. Mikro kaynakta kullanılmakta olan kapsüller öylesine küçük yapıda hazırlanmıştır ki saçlara uygulanması sonrasında fark edilemezler. Öyle ki çok yakından bakılmış olsa dahi kapsüllerin fark edilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Uyurken ya da gün içerisinde mikro kaynaklar saçlarda herhangi bir rahatsızlık oluşturmayacaktır. Fakat mikro kaynak uygulamak isteyen kadınların dikkat etmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bunların başında ise kaynak işleminin yapılmasından sonra saçlara daha özenli davranılması gerektiği gelmektedir.

 

Saçların çok geç ya da sık aralıklar ile saçların yıkanması, saçlara oldukça sık aralıklar ile işlem yapılması durumunda saçlarda bulunan mikro kaynak zarar görecektir. Dolayısıyla saçları ile çok fazla işlem görecek olan kadınlar; mikro kaynak yaptırdıkları zaman eğer ki saçlarına gerekli olan özeni göstermezlerse; oldukça kısa bir süre içerisinde saçların başlardaki güzel görüntüsü yerini kötü bir görüntüye ulaştırabilecektir. Mikro saç kaynakları kaliteli şekilde seçildiğinde ve doğru olarak saçlara uygulandığı takdirde yaklaşık olarak 9 aya kadar kullanım ömrü bulunmaktadır. Böylece kadınlar sürekli olarak saçları için ek işlemler yaptırmak zorunda kalmayacaktır. Mikro kaynak saçlar bütün saç tiplerine rahatlıkla uygulanabilmekte, çok kısa tarzda saçlarda bile oldukça doğal görünüm sağlanmış olabilmektedir.

Buna kendileri bile inanamayacaklar. Ve yeni, uzun saçları ile geçmiş dönemlerde istedikleri ancak bir türlü yapamadıkları saç modellerini birbirinden farklı kaynak modelleri ile rahatça yapabilecekler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“100 adet Boncuk Kaynak 1 gr Platin” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir